Yol Yardımı 7/24


Bize Ulaşın Tel: 0532 583 76 51 


Oto kurtarıcı – oto çekici olarak hizmet vermekte olan firmamız; İstanbul Anadolu Yakası’ndadır. Oto kurtarıcı mesleği bilgi, beceri ve tecrübe ister. Ancak sadece bilgi, beceri ve tecrübe bu iş için yeterli olmamaktadır. Çünkü bu sıfatların yanı sıra donanımlı bir araç parkuru da gerekmektedir.

Sultanbeyli, Dudullu, Çekmeköy, Sancaktepe, Ümraniye, Ataşehir, Bostancı, Kadıköy, Üsküdar, Maltepe Oto Kurtarma olarak yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz ve bu sektörün tüm gereksinimlerini birebir tecrübe ederek öğrenmiş bulunmaktayız.

Araç kurtarma hizmeti verirken, her şeyden önce kurtarılacak araca zarar vermeden bu işi yapmak çok önemlidir. Bizde, “Mal canın yongasıdır” sözünden yola çıkarak tüm işlerimizi bu bilinç ışığı altında yapmaktayız. Yani kısacası üzerimize almış olduğumuz sorumluluğun bilincinde olarak çalışmaktayız.

Anadolu Yakası Oto Kurtarıcı Olarak Sizlere En İyi Hizmeti En Ekonomik Bir Şekilde Vermekteyiz. Bu bağlamda da gece gündüz demeden profesyonel ekibimizle sizlere en iyi servis hizmetini sunmak için 7/24 çalışmaktayız.

Sultanbeyli, Dudullu, Çekmeköy, Sancaktepe, Ümraniye, Ataşehir, Bostancı, Kadıköy, Üsküdar, Maltepe yol yardım hizmetleri – oto kurtarıcı olarak sizlere bir telefon kadar yakınız ve her zaman hizmetinizdeyiz.

İstanbul Anadolu Yakası Yol Yardım

Aracınız ile yola çıktığınızda olmadık bir yer ve zamanda aracınız bozulur ve yolda kalır iseniz, ister istemez bir yol yardıma ihtiyaç duyarsınız.

İşte bu ve buna benzer durumlarda As Doğuş Yol Yardım olarak Sultanbeyli, Dudullu, Çekmeköy, Sancaktepe, Ümraniye, Ataşehir, Bostancı, Kadıköy, Üsküdar, Maltepe ve çevresinde oto kurtarma, yol yardım ve oto çekici hizmetlerini haftanın 7 günü 24 saat olaraktan vermekteyiz.

As Doğuş Oto Kurtarma olarak son teknolojik araç parkurumuz ve konusunda gerçekten deneyimli ekibimiz ile birlikte profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Araç parkurumuzun tamamı kaskolu ve son model araçlardan oluşmaktadır.

Sultanbeyli, Dudullu, Çekmeköy, Sancaktepe, Ümraniye, Ataşehir, Bostancı, Kadıköy, Üsküdar, Maltepe ve çevresinde her türlü yol yardım hizmetlerinde emrinizdeyiz. Bizlere bir telefon açmanız yeterlidir.

Anadolu Yakası Oto Çekici, Son Teknoloji Araçlar Ve Deneyimli Ekip İle Profesyonel Hizmet

7/24 Yol Yardım - Oto Çekici, Tüm Anadolu Yakası'nda Her Zaman Hizmetinizdeyiz
Etiketler: ümraniye peugeot özel servis, ümraniye citroen özel servis, ümraniye opel özel servis, ümraniye renault özel servis, ümraniye fiat özel servis, ümraniye volkswagen özel servis, ümraniye audi özel servis, ümraniye seat özel servis, ümraniye skoda özel servis, ümraniye hyundai özel servis, ümraniye kia özel servis, ümraniye toyota özel servis